(067)443-77-84
(067)340-71-64
(032)240-97-40

Елегантна

Елегантна

Німецька керамічна дахівка CREATON Елегантна

Стиль дахівки північно-західної Німеччини більш відомий як Рейнланд Пан, оптимально поєднує в собі традиції і сучасність. У зв'язку з наявністю розсувних замків може бути легко адаптована до коротких довжин. Дахівка елегантна полонить іншими видатними характеристиками. Подвійне блокування бічного потоку води забезпечує оптимальний захист від вологи. При оформленні в узгодженості між функцією і естетикою немає ніяких кордонів. Тому дахівка може комбінуватися без проблем з іншими матеріалами, як наприклад сланець або деревина. Ми поставляємо сертифіковану і гарантовану якість "зроблено в Німеччині".

Optima

Optima

Елегантна дахівка, відома на північному сході Німеччини під назвою дахівки Райнланд, оптимально поєднує в собі традиційні та сучасні підходи. Дахівка із зсувом і торцевим замком гарна за формою і функціональна. Дахівка призначена практично для всіх випадків застосування, в тому числі для санації і ремонту. Завдяки наявності рухомої зони великої висоти дахівку можна легко адаптувати до відстаней між рейками. Це ідеальний варіант для мансардних дахів з короткими кроквами. Дахівка Оптіма відрізняється і іншими характерними властивостями. Подвійні пазові з'єднання з боковим відводом води створює оптимальний захист від вологи. Жолобки м'якої форми надають даху спокійний приємний вигляд.

Eleganz

Eleganz

Дахи, покриті дахівкою Елеганц, по своєму стилю нейтральні і в більшості випадках стримані - навіть великі дахи виглядають непомітними і скромними. Увігнутим жолобом підкреслюється чіткість ліній, при цьому залишається простір для творчості. Пазові з'єднання і покрівельний виступ гармонійно поєднуються один з одним. Застосування цих виробів дозволило досягти збалансованих закінчених пропорцій, завдяки яким дах набуває естетично привабливого вигляду. Дахівка Елеганц, що відрізняється високою якістю і оптимальної функціональністю, володіє всіма характерними ознаками надійної продукції, одержуваної із застосуванням сучасних технологій виробництва: використання високоякісної сировини, сучасне виробництво і найсуворіший контроль забезпечують отримання високоякісних виробів. Покупець може повністю довіряти якості такого товару.

Вхід

E-Mail:
Пароль:
Реєстрація Забули пароль?