(067)443-77-84
(067)340-71-64
(032)240-97-40

Пазова

Пазова

Німецька керамічна дахівка CREATON Пазова

Об'єднавши традиції і технології, була створена досконала пазова дахівка зі спареними жолобками. Поряд з використанням чітко вираженої системи пазових з'єднань із застосуванням подвійного бічного пазового з'єднання і високими ребрами довговічний захист забезпечується також за рахунок тильних ребер жорсткості і трьох каскадних навісних виступів. Висока гнучкість рухомої зони верхньої частини замка завжди буде радувати забудовників.

Rapido

Rapido

Об'єднавши традиції і технології, ми створили досконалу пазової дахівку зі спареними жолобками Рапідо, яка пропонує виняткову економічність завдяки великому формату. Не тільки висока надійність і вражаюча уяву краса, але також і всі ознаки продукту найвищого класу і безкомпромісність поєднання ціни та якості відрізняють цю модель. Результат захоплює: витрати дахівки 8,3 шт/м2, чудова надійність завдяки чудовій технології, що дозволяє швидке та комфортне укладання. Поряд з використанням чітко вираженої системи пазових з'єднань із застосуванням подвійного бічного пазового з'єднання і високими ребрами довговічний захист забезпечується також за рахунок тильних ребер жорсткості і трьох-каскадних навісних виступів. Висока гнучкість рухомої зони верхньої частини замку завжди буде радувати забудовників.

Rustico

Rustico

Рустовані форми дахівки відрізняються особливо привабливим зовнішнім виглядом. Пазова дахівка Z1 відома протягом більше сотні років і поширена в усьому світі. Привабливість цього легендарного виду дахівки зберігається і понині. Тому ця форма переживає в даний час своє відродження. Типовий характер цієї пазової дахівки створюється за рахунок двох симетрично розташованих жолобків з м'якими радіусами, що забезпечують ефективне відведення води. Широкий зазор з торця створює умови для швидкого та простого укладання дахівки і забезпечує, в тому числі при санації, навіть без обрізки достатню гнучкість для створення покриття естетичного зовнішнього вигляду. Наявність пазового з'єднання збалансованого оформлення вносить свій внесок у створення оптимальних пропорцій. Малі розміри дахівки дозволяють навіть на малих дахах створити дуже привабливу поверхню.

Вхід

E-Mail:
Пароль:
Реєстрація Забули пароль?