(067)443-77-84
(067)340-71-64
(032)240-97-40

Порожнистий паз

Порожнистий паз

Німецька керамічна дахівка CREATON Порожнистий паз

Численні переваги свідчать про те, що тут вдалося втілити щось особливе: зберегти улюблену досконалість форми "S-подібної" дахівки і при цьому зробити якісний стрибок у відношенні технології і зовнішнього вигляду, що важливо для часу, коли рентабельність набуває чудового значення.

Sinfonie

Sinfonie

Численні переваги свідчать про те, що тут вдалося втілити щось особливе: зберегти улюблену досконалість форми "S-подібної" діхівки і при цьому зробити якісний стрибок у відношенні технології і зовнішнього вигляду, що важливо для часу, коли рентабельність набуває першочергового значення. Симфонія дозволяє надати даху характерний профіль. Витрата діхівки вкрай мала: близько 10,9 шт/м2, що на 30% менше, ніж витрата інших моделей малоформатної діхівки. Це є основним моментом, який свідчить на користь розвитку виробництва діхівки з порожніми пазами. Для діхівки Симфонія характерно чітко виражене торцеве і бічне пазові з'єднання з рухомою зоною розміром близько 29 мм. Це забезпечує високу гнучкість і скорочує час укладання діхівки. Дана діхівка використовується для оформлення нових і старих будівель, що дуже важливо як щодо зовнішнього дизайну, так і економічності.

Aureus

Aureus

Ця дахівка з оригінальним вигином створюе вражаючий оптичний ефект: квадратна форма моделі Ауреус - РГ 10 додасть Вашій покрівлі приємну динаміку, створювану гармонійною довгою хвилею.

Особлива форма, чудовий дизайн і формат - все це дозволяє відносити Ауреус до розряду великоформатної дахівки: у поєднанні з витратою в 10 штук на квадратний метр і шириною 28,2 см ця дахівка прекрасно вкладається на звичайній обрешітці, а в економічному відношенні вигідно відрізняється від інших малоформатних дахівок, дозволяючи на 30% зменшити поверхню укладання.

Висока надійність, не має собі рівних вибір колірних відтінків і покриттів, дозволить Вам високоякісно і в той же час індивідуально оформити Ваш дах.

Вхід

E-Mail:
Пароль:
Реєстрація Забули пароль?