(067)443-77-84
(067)340-71-64
(032)240-97-40

Особливі форми

Особливі форми

Німецька керамічна дахівка CREATON Особливі форми

Збереження традиції і використання інновационних розробок характерне для CREATON. Черепиця з неповторним характерним зовнішнім виглядом, черепиця виникша на основі історичної жолобчастої покрівельної черепиці і чітко структурованої пресованої покрівельної черепиці.

Romano

Romano

Збереження традиції і використання інноваційних розробок характерне для Романо. При цьому в дизайн даху вноситься щось особливе, а саме: характерна гра світла і тіні, що виникає завдяки наявності конічного покрівельного виступу.

Для елегантного виконанні покрівлі характерний не тільки гарний зовнішній вигляд, але і можливість укладання дахівки Романо на дахах зі скатом, що перевищує 12 *.

Antico

Antico

Даний вид дахівки виник на основі історичної жолобчастої покрівельної дахівки і чітко структурованої пресованих покрівельної дахівки. Її форма схожа на відому раніше будівельну жолобчасті дахівку і надає даху яскраво виражений структурований вигляд. При випробуванні на міцність Антіко також дає дуже хороші результати. Велика межа міцності цієї дахівки та профілювання визначають дуже високу її стійкість до впливу граду. Дана дахівка, витрата якої становить 14,2 шт/м2, виготовляється тільки в натуральному червоному кольорі і застосовується, в першу чергу, для значних споруд, тому що Антіко зорово сприймається як дуже дорога жолобчаста дахівка.

Herzziegel

Herzziegel

Швидко закривається в замок у вигляді "серця" дахівка, відрізняється не тільки неповторним і характерним зовнішнім виглядом, але і виконує функцію затримання снігу. Ця функція затребувана, в першу чергу, в районах з рясними снігопадами, що досягається за рахунок використання елемента у вигляді серця. Звертають на себе увагу і інші елементи, характерні для даної дахівки. Певної своєрідності надають також глибокі бокові пазові з'єднання, поперечна перегородка збільшеної висоти і велика зона взаємного перекриття, що забезпечує надійний захист від дощу.

Вхід

E-Mail:
Пароль:
Реєстрація Забули пароль?