(067)443-77-84
(067)340-71-64
(032)240-97-40

DELTA-FOXX/FOXX PLUS

Товарів в даній категорії: 5 наступнийостанній
ID товару 617
Виробник:
Версія для друку Версія для друку
Поставити питання про товар Поставити питання
Опис
Малюнки
Відгуки

Завдяки високій паронепроникності(значення Sd близько 0,02 м) забезпечується дифузійне відведення залишкової вологи з будівельної конструкції. Ущільнена структура нижнього шару мембрани дозволяє використати DELTA®- FOXX поверх опалубки з дощок обрізів.

Застосування плівки DELTA®- FOXX спільно з системними аксесуарами DELTA® дозволяє виконати водонепроникну ізоляційну основу під будь-яку покрівлю на пологих скатах з кутами нахилу навіть 10 градусів. Така конструкція відповідає вимогам Центрального Союзу Німецьких Покрівельників (ZVDH) і є надійним захистом не лише від дощової, але і від талої води. Непроникними є стики рулонів, місця примикання до стін і труб (проклеюються спеціальним герметиком DELTA®- THAN або клеєм DELTA®- PREN), а так само місця кріплення цвяхами контробрешетування, під яке заздалегідь проклеюється стрічка ущільнювача з поліуретану DELTA®, - NB 50.

Мембрана DELTA®- FOXX PLUS має дві зони проклеювання по краях рулону, виконані в заводських умовах. Це забезпечує неперевершений захист даху у будь-яких кліматичних районах від дощової і особливо талої води, що проникла через покрівельний матеріал.

Матеріал

Двошарова мембрана з нетканого поліестеру з паропроницаемым дисперсійним покриттям, що має високу водовідштовхувальну здатність.

Застосування

Мембрани DELTA - FOXX/DELTA - FOXX PLUS легко укладати на суцільну основу завдяки відносно невеликій вазі і відмінній пластичності. Матеріал має низьку парусність, тому з ним зручно працювати навіть у ветренную погоду.
Герметичні примикань плівки до мансардних вікон, труб, покрівельних проходок і інших будівельних елементів виконуються за допомогою еластичної армованої стрічки DELTA®- FLEX BAND F100 або клеївши DELTA®- THAN.


Ваш відгук може бути першим.

Вхід

E-Mail:
Пароль:
Реєстрація Забули пароль?