(067)443-77-84
(067)340-71-64
(032)240-97-40

Клеї та стрічки

DELTA-MULTI-BAND M 60

Універсальна стрічка для проклеювання гідро- і пароізоляційних плівок, ущільнення покрівельних проходок і ремонту ушкоджень плівки. Склеювальний шар армований сіткою. Для внутрішніх і зовнішніх робіт.

DELTA-POLY-BAND P 100

Одностороння стрічка з покриттям з алюмінію для пароізоляційної плівки DELTA - REFLEX. Забезпечує повну ветро- і паронепроникна місць нахльостування рулонів.

DELTA-SCHAUM-BAND SB 60

Стрічка ущільнювача, що самоклеящаяся, для захисту кроквяних ніг або суцільного настилу від проникнення дощової і талої води через місця кріплення контробрешетування цвяхами.

DELTA-TIXX

Клей для воздухо- і паронепроникного приєднання будь-яких пароізоляційних плівок до конструкцій з дерева, цеглини і бетону. Не потрібно використання притискної планки. Тільки для внутрішнього застосування.

DELTA-THAN

Універсальний клей для з'єднання гідроізоляційних плівок в місцях нахльостування і примикання до конструкцій з цеглини, бетону, дерева. Забезпечує водо- і повітронепроникне з'єднання.

DELTA-PREN

Клей для водостійкого з'єднання рулонів DELTA - FOXX / VENT S / FOL PVG / TRELA в місцях нахльостування і приєднання плівок до будівельних елементів. Клей можна наносити на вологу і запорошену поверхню.

Показано 1 - 6 (всього 6 позицій) Страницы:  1 

Клеї та стрічки для фіксації

Клеї та стрічки

DELTA  - німецька компанія яка виготовляє стрічки та матеріали для ізоляції. Чи не найвідоміша компанія європейського простору що виготовляє матеріали для ізоляції різноманітного застосування середнього та екстра класу.

Серед аксесуарів виробництва DELTA ви завжди знайдете потрібний саме вам інвентар для кріплення та слеювання плівок та ізоляції.

Вхід

E-Mail:
Пароль:
Реєстрація Забули пароль?