(067)443-77-84
(067)340-71-64
(032)240-97-40

DELTA-SCHAUM-BAND SB 60

Товарів в даній категорії: 6 першийпопереднійнаступнийостанній
ID товару 631
Виробник:
Версія для друку Версія для друку
Поставити питання про товар Поставити питання
Опис
Відгуки

Уплотнительная самоклеящаяся лента для защиты стропильных ног или сплошного настила от проникновения дождевой и талой воды через места крепления контробрешётки гвоздями.

Матеріал

Стрічка ущільнювача завтовшки 3 мм виготовлена зі вспененного поліетилену, що має закриті пори, завдяки чому забезпечується надійне обтискання цвяха або шурупа. Стрічка має склеювальний шар з модифікованого акрилата, з лицьового боку вона захищена міцною плівкою з армуванням.

Застосування

Стрічка призначена для запобігання протіканням дощової і талої води через місця цвяхових кріплень контробрешетування і обрешетування на дахах із звичайними кутами нахилу, на пологих скатах (менше 200) або дахах складної форми з ендовами. Стрічка має схвалення Німецького Союзу Покрівельників (ZVDH) для облаштування "нижньої покрівлі, що захищає від дощу".

Наклеюється поверх плівки уздовж кроквяних ніг.Велика ширина стрічки 60 мм підходить для будь-якого бруска стандартного перерізу, який застосовується для облаштування контробрешетування. Стрічку можна наклеювати як на підпокрівельну мембрану (під контробрешетування), так і безпосередньо на брусок перед його монтажем, що значно спрощує роботу покрівельника. Рулони DELTA - SCHAUM - BAND SB 60 випускаються завдовжки 30 м, одного рулону вистачає для ущільнення 20 квадратних метрів даху при кроці крокв 60 см. Упаковка - 5 рулонів / 150 пог.м.


Ваш відгук може бути першим.

Вхід

E-Mail:
Пароль:
Реєстрація Забули пароль?