(067)443-77-84
(067)340-71-64
(032)240-97-40

DELTA-Sd-FLEXX

Товарів в даній категорії: 4 першийпопереднійнаступний
ID товару 627
Виробник:
Версія для друку Версія для друку
Поставити питання про товар Поставити питання
Опис
Малюнки
Відгуки

Товар був доданий в наш каталог Вівторок, 19 Березня 2013

Пропускає крізь себе вологу, не допускаючи її накопичення в конструкції даху. Надійно захищає внутрішню обробку під час проведення ремонтних робіт.

Застосовується для виконання капітального ремонту даху зі зняттям покрівлі, утеплювача і старих ізоляційних плівок. Складність таких робіт полягає в тому, що їх доводиться проводити із зовнішнього боку будівлі. При цьому дуже важливо не допустити попадання атмосферної вологи всередину приміщення з його дорогою обробкою.

Плівка має змінний опір дифузії : в сухому стані 5 м, при зволоженні 0,2 м. У сухому стані плівка перешкоджає конвективному і дифузійному переміщенню водяної пари з приміщення в конструкцію даху. Але як тільки відбувається збільшення вологості, плівка перестає працювати як паробарьер, безперешкодно виводячи назовні надмірну вологу.

Матеріал

Одношарова неармована плівка з поліаміду. Напівпрозора, блакитний відтінок.

Застосування

Рекомендується тільки для застосування професійними покрівельниками.
Видаліть старе покрівельне покриття, гідроізоляційний матеріал і утеплювач. Якщо у внутрішній обробці є цвяхи/саморезы або інші гострі предмети, укладете один шар теплоізоляції для захисту плівки.

Укладіть DELTA - Sd - FLEXX безпосередньо на обробку або перший шар утеплювача : розкочуйте рулон паралельно карнизному свесу поверх кроквяних ніг і вільно укладайте між крокв.

Використайте рейки для фіксації плівки на кроквах. Нахльостування плівки ок. 10 см Усе нахлесты, примикання і стики необхідно виконати повітронепроникними за допомогою стрічки DELTA - MULTI - BAND або клеївши DELTA - THAN.

Укладіть утеплювач і згори дифузійну мембрану DELTA - MAXX/DELTA - MAXX PLUS.


Ваш відгук може бути першим.

Вхід

E-Mail:
Пароль:
Реєстрація Забули пароль?