(067)443-77-84
(067)340-71-64
(032)240-97-40

DELTA-VENT S/VENT S PLUS

Товарів в даній категорії: 5 першийпопереднійнаступнийостанній
ID товару 622
Виробник:
Версія для друку Версія для друку
Поставити питання про товар Поставити питання
Опис
Малюнки
Відгуки

Завдяки високій паропроницаемости (значення Sd близько 0,02 м) залишкова вологість утеплювача і крокв надійно відводиться з конструкції даху в зовнішнє середовище.

Із зовнішнього боку DELTA®- VENT N PLUS / DELTA®- VENT N здійснює додатковий захист даху від снігу, що задувається, і дощу, запобігає проникненню комах в дерев'яні елементи даху.

Низька повітропроникність запобігає видуванню тепла з утеплювача, завдяки чому знижуються витрати на опалювання будинку.

Сіра матова поверхня не утворює відблиски і відсвіти, що створюють незручності покрівельникам - отже, побічно підвищується якість монтажу покрівлі.

Матеріал має високу міцність на розрив при кріпленні покрівельним цвяхом (стійкість до надриву). Мембрана застосовується для облаштування вентильованих фасадів.

Матеріал

3-слойная плёнка из нетканого полипропилена и функционального слоя. Соединение слоёв плёнки производится ультразвуком (на молекулярном уровне), что гарантирует высокую стабильность характеристик и исключает возможность повреждения среднего функционального слоя.

Застосування

Мала вага мембрани робить її монтаж особливо легким. Нахлесты рулонів слід проклеїти стрічкою.


Ваш відгук може бути першим.

Вхід

E-Mail:
Пароль:
Реєстрація Забули пароль?