(067)443-77-84
(067)340-71-64
(032)240-97-40

MDM - гідроізоляційні та пароізоляційні мембрани

Компанія mdm® акціонерне товариство з головним офісом в Цєшині присутній на ринку з 1995 року і є провідним виробником покрівельних аксесуарів і мембран в Польщі. До її складу входять заводи в Цєшині, Войчехове і Бельсько-Бяла. Заводи mdm® в Цєшині і Войчехове спеціалізуються у виробництві широкої гами покрівельних аксесуарів: стрічок примикання і коникових стрічок, ендови, затискачів для черепиці, монтажних кляммеров, покрівельних аераторів, проти снігових систем, покрівельної безпеки, захисту від блискавок, ремонтних і сполучних стрічок для покрівельних плівок і мембран і прохідних елементів. На заводі mdm®NT розташованому в Бельсько-Бяла виробляються сучасні покрівельні мембрани, пароізоляційні плівки, а також мікропористий дифузний фільм. Новинкою в пропонованому асортименті є інноваційні прохідні елементи VIRTUM®.

Завдяки застосуванню найсучаснішої і передової технології, продукти mdm® відрізняються найкращими технічними і споживчими параметрами. Абсолютним пріоритетом для компанії є найвища якість пропонованої продукції. Багато продуктів отримали міжнародні сертифікати якості (BBA, CSTB, ZVDH).

Компанія mdm® багаторазово брала участь в Міжнародних будівельних виставках, і найбільш важливих виставкових ярмарках будівельної галузі в Європі, в тому числі: Budma в Познані, Dach und Wand в Мюнхені, SAIE в Болоньї, Roof + Timber International в Штутгарті, Ecobuild в Лондоні, BouwBeurs в Утрехт, BAU в Мюнхен, Batimat в Парижі, Mosbuild в Москві та інших. Розвиток компанії та високу якість продукції mdm® знаходить своє відображення в численних нагородах, які компанія отримала від незалежних престижних організацій.

Продукцію польского виробника можна переглянути у нас на сайті за цим посиланням http://leodim.com.ua/mdm.html

Вхід

E-Mail:
Пароль:
Реєстрація Забули пароль?