(067)443-77-84
(067)340-71-64
(032)240-97-40

Мансарда

Мансарда

Мансардні вікна RotoМансардні вікна Roto котрі виготовляються німецьким концерном Roto Frank AG допомагають привабливі світлі та зручні жилі приміщення на горищі без змін конструкції будинку. Такі вікна підходять до будь яких шатрових покрівель. Будь то металочерепиця, керамічна черепиця, єврошифер, профнастил, бітумна черепиця та інші.

Розділ: Мансарда Дата: Вівторок, 13 Грудня 2011
пп Леодім пропонує купити утеплювач із деревного волокна Steico у Львові
Розділ: Мансарда Дата: Середа, 13 Липня 2011
Надзвичайно важливо, для того, щоб мансардний поверх мав хороший для життя мікроклімат. З цією метою слід обачно віднестися до тем утеплення даху. Занадто мало зробити вибір на високоякісні матеріали, підходяще, ще дотриматися спецтехнології їх викладення. Розглянемо конкретніше, що виявляє з себе утеплення мансарди. Перерахування шарів стане йти від внутрішнього до зовнішнього.Зсередини здійснюється покрівельна обробка. В першу чергу для цих цілей в хід йде лист гіпсокартонний. Але можливо і подругою будь-який відповідний цілям матеріал.
Розділ: Мансарда Дата: Вівторок, 29 Березня 2011
Обживаючи мансарду, окрім світла, варто ще піклуватися про вступ в притулок свіжого повітря і вентиляції. Особливість мансардного вікна подібна, що змонтована усередині них вентиляційна підсистема гарантує прибуття у будівлю атмосфера навіть при закритому вікні.
Розділ: Мансарда Дата: Четвер, 24 Березня 2011
Показано 1 - 4 (всього 4 статей) Страницы:  1 

Вхід

E-Mail:
Пароль:
Реєстрація Забули пароль?