(067)443-77-84
(067)340-71-64
(032)240-97-40

Металочерепиця - підстави прекрасної і стійкої покрівлі

Металлочерепица Arcerol матоваяДах - це найголовніший елемент кожного будинку. У наслідку цього, немає нічого дивного немає ніяких сумнівів в тому, що всякий власник бажає створити її надійній, міцній і, вмісти з цим, прекрасною. І нині кращим помічником в рішенні проблема надійності і краси покрівлі представляється металева черепиця.

Для нашої дивні справжній матеріал, у вигляді покрівельного, вважається наилучшимлучшим. Він який може витримувати і надзвичайно низькі температури, які бувають взимку. І мирно переносить підвищені температури літа.при цьому, Металочерепиця утримує свій колір і естетичний екстер'єр, що, безумовно, розкриває велике поле для творчості.

Експлуатувати, вообщем, як і монтувати, металеву черепицю треба з легкістю. Навіть якщо у вас немає особливих будівельних навичок, але ви можете тримати в руках засоби досягненні мети, у вас з'явиться можливість укласти покрівлю з металлочерепицы власноручно.

В деякій мірі це цілком імовірно завдяки маленькій вазі цього матеріалу. На один кв. метр металевої черепиці доводиться 4.5-5 кілограм. У наслідку цього її нерідко кладуть навіть на ті приміщення, які налічують легені основа будинку і настійно просять екстреної реставрації покрівлі.

Металочерепиця за весь час своєї присутності щодня покращала і допрацьовувалася людиною. І наслідком цих доопрацювань початку довговічність справжнього матеріалу. Термін експлуатації її складає від 50 років. Це цілком залежить від того, скільки надійне антикорозійне покриття намазало на метал, з якого випускалася черепиця.

Вирішивши купити черепицю з металу, дізнавайтеся, що її товщина не зобов'язана бути менше 0.5 міліметрів. Навіть якщо ви візьміть черепицю 0.49 міліметра, міцність її буде істотно нижча. І цілком імовірно, що через деяку кількість років, покрівля зажадає ремонтних робіт.

Для виготовлення металочерепиці в хід йде сталевий лист, який покривається плоским шаром цинку. А поверх нього наноситься поліестер, який надає черепиці призначений колір і зайвий рівень самозахисту.

Окрім іншого на художні властивості робить великий вплив металевий профіль. Що самим, що на даний момент користується популярністю видається хвилястий. Він надає покрівлі будови гідному вигляду. І нагадує на вигляд традиційну черепицю з кераміки.

Як тільки монтаж покрівлі буде закінчений, пам'ятаєте встановити смуги для затримання снігу. А ще раз в два-три роки підфарбовуйте подряпані місця. Поточну заняттю набагато краще довірити людям, які компетентно займаються обслуговуванням покрівлі.

Вхід

E-Mail:
Пароль:
Реєстрація Забули пароль?