(067)443-77-84
(067)340-71-64
(032)240-97-40

Кокетка

Кокетка

Модель сланцевої покрівлі - Кокетка

Природний шарм з індивідуальним балом.

Походили з шарму середньовіччя сланцю для репрезентативних архітектурних споруд, сьогодні пропонують декоративні фасадні види будинків старовини. Численні варіанти оформлення здійснюютьсясланцем таких видів: ромбом, лускою, октогонес і кокетка.

За допомогою сланцевого каменю кокетка можна оформити дах декоративним покриттям. Також за допомогою своєї форми, прямокутний лист із закругленою стороною можна створити декоративний фасад із сланцевою покрівлею.

Завдяки свому вигляду сланцеве покриття дозволяють прикрасити види будівель у індивідуальному тоні. Різноманітні форми та розміри каменю дозволяють виробляти індивідуальні вигляди будинку.

Під поняттям декоративних кладок об'єднують різні варіанти техніки кладки, особлива привабливість і багатство яких досягається, зокрема, при облицюванні фасадів. У ряді декоративних кладок розрізняють кладки гострокутними плитками, "риб'ячу луску", стільники, восьмикутні плитки і кокетки.

І якщо перші три формати належали в першу чергу до оптично цікавих і різноманітних варіантів фасадного оформлення, то кладка восьмикутними плитками і кокетками може бути використана також і на покрівлі даху. Принципи укладання тут цілком порівнянні із звичайною кладкою прямокутними черепичними плитками.

Показано 0 - 0 (всього 0 позицій) Страницы:  -4  -3  -2  -1  0 

Вхід

E-Mail:
Пароль:
Реєстрація Забули пароль?