(067)443-77-84
(067)340-71-64
(032)240-97-40

ROCKWOOL – Найбільший у світі виробник теплоізоляційних матеріалів на кам'яній основі.

Група компаній ROCKWOOL є провідним виробником рішень з кам'яної вати. У всьому світі продукція компанії цінується за високу якість та широкий асортимент матеріалів.

У 1937 році в Данії, в місті Хедехусене був заснований перший завод Групи компаній ROCKWOOL з виробництва мінераловатної теплоізоляції на основі гірських порід базальтової групи.

Поставки теплоізоляції ROCKWOOL в Україну, Білорусь і Молдову здійснюються з заводів, що знаходяться в Польщі в містах Малкін і Чігачіце.

Центральний офіс ROCKWOOL знаходиться в місті Хедехусене. Там розташовується дирекція компанії, основні бізнес-підрозділи, центральні департаменти з охорони навколишнього середовища та науково-технічного співробітництва.

Група компаній ROCKWOOL має більш ніж сімдесятирічний досвід з виробництва теплоізоляційних матеріалів. У всьому світі продукція компанії цінується за високу якість та широкий асортимент матеріалів.

У 1997 році було відкрито торгове представництво компанії в Києві.

 

Низький коефіцієнт теплопровідності

Застосування ROCKWOOL дозволяє створити комфортні умови всередині приміщення - добре зберігає тепло взимку і прохолоду влітку.

 

Гідрофобність і паропроникність

Чудовими водовідхиляючими властивостями володіє мінеральна ізоляція ROCKWOOL, що разом з відмінною повітропроникністью дозволяє легко і ефективно виводити пари з приміщень і конструкцій на вулицю.

 

Негорючість

Основа теплоізоляції ROCKWOOL - гірські породи базальтової групи, температура плавлення яких становить 1500 ° С. Завдяки цьому, продукція компанії є негорючою (група горючості НГ).

 

Звукоізоляція

Завдяки своїй структурі, кам'яна вата володіє відмінними акустичними властивостями: покращує повітряну звукоізоляцію приміщень і звукопоглинаючі властивості конструкцій, знижує звуковий рівень в сусідніх приміщеннях.

 

Стійкість до деформації

Опірність механічним впливам - це насамперед відсутність усадки протягом усього терміну експлуатації матеріалу. Якщо матеріал не здатний зберігати необхідну товщину при механічних впливах, його ізоляційні властивості втрачаються. Більшість волокон кам'яної вати розміщуються горизонтально, інші вертикально. В результаті загальна структура не має певного напряму, що забезпечує високу жорсткість теплоізоляційного матеріалу.

 

Модуль кислотності

Модуль кислотності (Мк) є одним з основних показників якості мінерального волокна. Він визначається як відношення суми кислотних оксидів (SiO2 + AL203) до суми лужних (основних) оксидів (CaO + MgO). Збільшення модуля кислотності відповідає підвищенню водостійкості волокна, що збільшує довговічність матеріалу. У проміжку значенні Мк 1,8-1,4 йде різке скорочення терміну служби матеріалу. Тому у якісних матеріалів модуль кислотності повинен знаходитися в діапазоні 1,8-2,2. Теплоізоляційні матеріали з кам'яної вати ROCKWOOL мають модуль кислотності не менше 2,0. Таке значення даного показника забезпечує високу якість теплоізоляційного матеріалу і термін служби не менше 50 років .

Вхід

E-Mail:
Пароль:
Реєстрація Забули пароль?