(067)443-77-84
(067)340-71-64
(032)240-97-40

Розрахунок матеріалів на дах

Розрахунок матеріалу для даху Починаючи ремонт даху чи влаштування нового даху ми зазвичай починаємо із обрахунку затрачених коштів на дах. Так би мовити розписуємо бюджет на покрівлю. У когось це бюджет може складати лише покрівлю, у когось покрівлю та утеплення, у кожного свої принади.

Для прикладу розглянемо приблизний розрахунок даху із металочерепиці з утепленням мінеральною ватою.

Перш ніж починати вибирати дерево для дерев'яної частини потрібно визначитись із товщиною утеплювача що буде закладатись. Загалом для нашого клімату товщина шару утеплювального матеріалу має складати не менше 200 мм, як правило це листи утеплювача по 100 мм у два шари, або 150 та 50 мм відповідно. Але щоб на всі 100% забезпечити себе гарантованою термоізоляцією потрібно давати 250 мм утеплювача, відповідно до прийнятих норм. Для створення шару утеплювача 250 мм, як мінімум потрібно закладати крокву товщиною 200 мм. Але бувають такі ситуації коли товщина крокви береться 140 мм (стандартний рорзмір крокви), тоді потрібно нарощувати крокву із середини для того щоб вмістити потрібну товщину утеплювача.

Наступним етапом розрухенку стає гідроізоляційна плівка, і як показує практика якщо під дахом буде мансардне приміщення на плівці не слід економити. Для такого випадку слід брати гідроізоляційну мембрану що пропускає вологу, серед таких плівок можна відмітити Delta dorken Vent-N, що по нормах підходить для покрівлі, або щось відповідне із щільністью не менше 130.

Наступним кроком слід вибрати покрівельний матеріал. Для вибору металочерепиці також слід бути прискіпливим, оскільки виробників металу є кілька, та і форми металочерепиці є різними. Серед виробників металочерепиці можна відзначити таких: Arcelor Mittal (може бути польського або німецького виробництва), Tyssen Krypp (Німецьке виробництво), USSteel (виробник Словаччина). Також покриття металочерепиці буває двох видів, глянцеве та матове.

Тут вже в принципі вирішувати вам, бо від цього буде залежати ваш бюджет на покрівлю та довговічність покрівлі.

Ось майже і всі нюанси що будуть враховуватись при розрахунку матеріалів для даху. Але у нашому випадку це будуть такі матерали:

  • Металочерепиця Арцелор, та дадатки.
  • Гідроізоляційна мембрана Дьоркен
  • Утеплювач  - мінеральна вата Rockwool Rockmin товщиною 100 та 50мм.
  • Пароізоляційна плівка Дьоркен Рефлекс.
  • Шрупи та цвяхи для дерева та металочерепиці, а також скоби для степлера.
  • та інше.

І так на покрівлю двохскатного або односкатного даху піде менше матеріалів ніж на багатоскатову із курниками. Бо багато матеріалу піде на залишки від кутів, які як показує практика майже і не використовуються далі. Загалом на відходи від багатоскатової покрівлі потрібно розраховувати металочерепицю, гідробар'єр та паробар'єр, а також дерево.

Утеплювач досить легкий матеріал у роботі і відходу від нього багато не буде.

Так чи інаше, починаючи роботу із дахом, вам потрібно розрахувати матеріал. Наші спеціалісти допоможуть вам із розрахунком матеріалу та запропонують матеріал для вашої покрівлі.

Вхід

E-Mail:
Пароль:
Реєстрація Забули пароль?