(067)443-77-84
(067)340-71-64
(032)240-97-40

Сланцева покрівля - покрівля сланцем та природним шифером

Сланцевий покрівельний матеріал, або як його ще називають - натуральний шифер, виник завдяки ручній обробці природного каменю. Камінь являє собою поклади глинистих сланцевих порід. Застосовувати сланець у покрівельній сфері почали дуже давно, ще за часів середньовіччя.

Сланцева покрівля

Основними властивостями покрівлі із сланцю являється надзвичайно довгий термін служби. Сланець має декоративний вигляд, відмінні ізоляційні властивості, саме завдяки сланцевій покрівлі порівельники зможуть відтворити чудовий орнамент на духу.

Сланець - це екологічно чистий матеріал, що стійкий до зовнішніх факторів. Сланець має темно сірий, графітовий та майже чорний колір, слоїсту нерівну структуру, а завдяки свому масляному блиску, сланцева покрівля робиться блискучою та приваблює до себе погляд.

Плити із сланцю відрізняються високою механічною стійкістю та пружністю, що дозволяє легко проходити обробку при відколюванні та різанні, та при свердлінні отворів. Крім того сланцеві плити мають відмінні теплоізоляційні та звукоізоляційні властивості. Сланець не піддається горінню, дуже стійкий до вітру, не пропускає опади у вигляді дощу та снігу, таким чином, він дуже стійкий до атмосферних дій. Сланцевий камінь не впитує вологи, так як не має внутрішніх капілярів, і завдяки тому сланцева покрівля дуже стійка до морозів.

Ще одна перевага сланцю - це висока пружність, яка доволі добре буде поводити себе при деформації даху, і в тому числі при усадці будівлі. Сланець досить добре обробляється, тому йому можна придати любої форми, із цього не покрівлі можна відтворити будь-які візерунки, але в межах кількох кольорів. Сланець - це дуже практичний та надійний матеріал.

Природний сланець доволі добре піддається колінню на тонкі плавтини товщиною 4-6 мм, при цьому вага квадратного метра сланцю при простій кладці складає 20-25 кг. Сланець посталяється в любив об'ємах та за доволі короткий термін, можливість виготовлення плиток різноманітного розміру. При необхідності всі плитки поставляються із отворами для цвяхів.

Сланцевою покрівлею можна покрити найскладніші частини покрівлі, такі як єндови, башні, слухові вікна, димарі, для чого можна виготовляти спеціальні форми сланцю.

Слід розуміти що сланець що поставляється на об'єкти відповідає найвищим нормам якості, крім того, перед поставкою він проходит всі потрібні тести на відсутність радіоактивних елементів.

Дах покритий сланцем доволі добре вписужється в ансамбль навколишнього середовища, при чому будь то окремий заміський будиночок, так і будинок в межах міста, де завжди може бути відмічений як діамант серед інших покрівельних матеріалів.

За допомогою сланцевої покрівлі дах набуває відмінну елегантність та зовнішній вигляд, а завдяки своїй довговічності стає основним елементом для кожної будівлі та відмінною спадщиною для наступних поколінь.

Сланцева покрівля виготолвється із спеціальних матеріалів, в тому числі і природного шифера. Існує гірська порода, переважно глиняна. За рахунок геологічних процесів порода получила свою тердість. В результаті чого покрівельний сланець не розмокає, та він не встуває із хімічно активними рідинами. Сланцева покрівля і шифера відмінно захищає будівлі від погодних дій.

Вхід

E-Mail:
Пароль:
Реєстрація Забули пароль?