(067)443-77-84
(067)340-71-64
(032)240-97-40

Galux

Дерев'яні вікна Urzedowski Galux

Дизайн

 • Елегантний заокруглений профіль, радіус округлення 10мм
 • Штапик монтується на автоматичний замок
 • Додаткові капельники на нижній частині створки
 • Термо капельники встановленні на нижній частині рами
 • Нижня частина профілю потовщена
 • Оброблення зовнішньої сторони силіконом
 • Ущільнювач " сухе скління", встановлення склопакету із середини

Технологія

 • Клеєний профіль із 3-4 рейокВласне виробництво

Енергозберігання

 • Склопакет Ug=1,1W/m32K або Ug=0,6W/m2KДва ущільнювачі

Безпека

 • Фурнітура відкривання відкривально ухильна у кожній створці із мінімальним показником злому.

Екологія

 • Екологічне покриття на водно-диспесійних фарбах PPG.

Фурнітура

Вікна Urzedowski із профілю Galux 88 виготовляються із оновленими системами відводу UNI JET Solo.

Апаратний комплекс фурнітури забезпечує:

 • Правдиве дотискання створки по цілому контуру.
 • Блокування клямки у неправильному напрямку.
 • Припіднімання створки у великих вікнах
 • Протизламний замок
 • Три рівні нахилу створки
 • Довготривале використання - забезпечення від корозії

Деякі виробники пропонують вікна із двома створками в такому варіанті: одна створка відкривається та ухиляється, а інша тільки відкривається. У вікнах Urzedowski використовується така гарнітура що можна без середньої перемички на вікні виготовити вікно із подвійним відкриванням обох створок, і при тому гарантувати надійне запирання створок по периметру.

Склопакет

Дерев'яні вікна Urzedowski Galux

Склопакети що використовуються у виробництві дерев'яних вікон Urzedowski виготовляються із каленого 4 мм скла і тепловідштовхуючим покриттям. Склопакети використовуються двох типів: однокамерний енергозберігаючий, та двокамерний енергозберігаючий. Всі склопакети що використовуються у вікнах Urzedowski наповненні газом Аргон, що забезпечує найкраще енергозбереження.

Склопакет однокамерний використовується у вікнах із профілю GALUX, в свою чергу двокамерний склопакет у профілі GALUX ORO.

Економити на склопакетах немає сенсу, бо як показує практика найбільші тепловтрати проходять через вікна та двері, тому багато виробників такої продукції докладає чимало зусиль на виготовлення енергозберігаючої прродукції.

Дерево

Як єдиний виробник дерев'яного профілю до своїх вікон та дверей, що дає Urzedowski змогу контролювати якість сировини для продукції на різних ланках виробництва. Для виробництва дерев'яних профілів GALUX використовують 4 шари деревини.

Дуб

З більш ніж 200 видів дубів що зараз відомі нам (із середньою щільністю 730кг/м3) для виробництва використовується такі породи: дуб звичайний, камяний дуб та червоний дуб. Обробляти дуб на виробництві є реально важким процесом завдяки своїм твердим властивостям та щільності матеріалу, тому для обробки затрачається більше ресурсу, що в свою чергу випливає на здорожчання кінцевого продукту. Але вироби із дуба мають велику довговічність і будуть служити не тільки вам, але і наступним поколінням.

Меранті

До родини меранті відносять майже 60 видів азіатського дерева. Велика кількість видів, не значить що всі вони можуть використовуватись для столярної промисловості. Це все пов'язано із густиною матеріалу, яка коливається від десятків кілограм на метр кубічний навіть до тисячі кілограм на метр кубічний.

Як показує практика часто виробники столярки віон та дверей використовують деякі сорти дерева що не відповідають технічним умовам. Також часто породу дерева мераніт називають червоним деревом. Висока якість деревини меранті дуже дорогий ресурс, і нажаль тільки ахівець може відрізнити за межами червоного дерева - мераніт. І саме тому Urzedowski у своїй продукції використовує надійну та правдиву сировину дерева меранті, що засвідчують відповідні сертифікати відповідності та якості.

Лакування

Лакування на виробництві Urzedowski відбувається у повністю астоматичному режимі на сучасному устаткуванні від фірм Eisenmann i Wagner.

Завдяки довгому партнерству з провідними постачальниками фарб для дерева Sigma Coatings Group (була заснована у 1722 році) і польською фабрикою, була розроблена та впроваджена в дію система фарб на водяній основі, які мають високу міціність та стійкість до навколишнього середовища, а також мають дуже естетичний вигляд. Фарби що поставляються на виробництво вікон Urzedowski, Sigma виготовляє та поставляє індивідуально враховуючи параметри кожної лінії фарбування.

Усі виробистолярки проходять три шарове фарбування: грунтування, проміжний шар, кінцеве лакування.

Грунт

Містить біологічно активні елементи. Завдяки глибокому проникненню у деревину, перешкоджає утворенню осередкам гниття та грибків. Дає деревині первісний колір та забезпечує відмінну адгезію із наступними шарами фарби, що буде наноситись на поверхню деревини. Використовуючи найсучасніші технології дозволяє запобігати утворенню піднятих волокон, залишаючи поверхню гладкою.

Проміжний шар

Компенсує природні дефекти дерева, заповнюючи пористу структуру дерева. Хімічний склад шару також містить блокатори ультрафіолетового опромінення, що підвищує стійкість матеріалу до сонячного світла. Високий вміст твердих речовин і відповідним чином підібрані клеї для шару, при покритті матеріалу доволі добре відтворює естетику матеріалу та покращує водовідштовхувальні властивості.

Фінішний шар

Кінцевий шар, що закінчує процес фарбування деревини. Дає кінцевий колір продукту, що буде запропонований клієнту, захищаючи виріб від бруду та негативних факторів кліматичних умов. Продукт розроблений на оснорву акрилових смол, типу ядро-оболонка з домішуванням поліуретанових клеїв. Це відмінне верхнє покриття буде служити вам доволі довго та тримати ваш виріб у естетичному стані. Високий вміст твердих речовин високої в'язкості у шарі, дає змогу застосовувати шар у одну операцію.

Для підвищення довговічності своїх продуктів компанія Urzedowski, як один з небагатьох виробників якісної столярки в місцях перетину спільних елементів на обидва елементи наноситься вручну лакове покриття. Застосування такого методу значно підвищує стійкість до проникнення води столярних виробів, яка є основним чинником руйнування.

УВАГА! Якість та довговічність кінцевого покриття визначаєтьсяне кількістю шарівв що наноситься на поверхність, а хімічна структура та якість нанесення покриття та умов в кому фарбується продукт.

Вхід

E-Mail:
Пароль:
Реєстрація Забули пароль?