(067)443-77-84
(067)340-71-64
(032)240-97-40

Urzedowski

Дерев'яні вікна та двері Urzedowski

Urzedowski - компанія яка є найбільшим польським виробником високоякісних вікон та дверей, підвіконників та захисних аксесуарів на вікна. Виготовляється продукція із різним матеріалів, насамперед це - дуб, сосна в різноманітних окрасах в поєднанні із алюмінійом. Компанія існує на ринку із 1989 року. В середньому у виробництві задіяні понад 250 працівників. Завод із виготовлення знаходиться у Зейбіці що в Нижній селезії.

На протязі кількох років компанія Urzedowski втсановила нові стандарти якості в області дерев'яних вікон та дверних рам. Теперішнє положеннята визнання клієнтами, це все завдяки вдалим інвестиціям та високій планці якості. Фабрика завжди вводить нові технології, інвестує у новітнє устаткування та постійно веде розробку продуктів, роблячи їх ще більш функціональними та із естетичними стандартами.

Компанія Urzedowski всі свої продукти маркують знаком СЕ, що забезпечує довгострокові гарантійні зобов'язання на товари котрі виробляються ними. Фабрика Urzedowski має сертифікат відповідності ISO 9001:2008.

Фабрика володіє багатьма патентами на ряд рішень, а також нагороджена грамотами споживчих та галузевих відзнак.

Щоб задовольнити очікування своїх клієнтів та покладаючись на свій 20-літній досвід у виробництві дерев'яних вікон створили новий бренд пластикових вікон - Urzedowski INNOVA. Профіль для металопластикових вікон виготовляється на сучасному заводі в Німеччині компанією світового класу Brugmann / Salamander.

Вхід

E-Mail:
Пароль:
Реєстрація Забули пароль?