(067)443-77-84
(067)340-71-64
(032)240-97-40

Встановлення мансардних вікон

Купуючи мансардне вікно ви, рано чи пізно, будете встановлювати його. І наші спеціалісти вам у цьому допоможуть і нададуть фахову консультацію при монтуванні вікна та добору аксесуарів для нього.

Говорячи про монтаж мансардного вікна ми маємо на увазі такий перелік послуг:

Монтаж мансардного вікна у новий, ще не покритий дах.

Встановлення мансардних вікон

Відбувається досить швидко та не потребує великих затрат. Монтажник прийшовши на об'єкт, виріже отвір у плівці та обріже обришітку на потрібному місці. Після чого встановить та прикріпить раму мансардного вікна до стропильної системи. Встановивши оклад довкола вікна, можна приступати до монтажу покрівельного матеріалу.

Врізка мансардного вікна у готове мансардне приміщення.

Встановлення мансардних віконВстановлення мансардних вікон

Встановити мансардне вікно на готовому даху - це доволі кропітка процедура. Перше що потрібно зробити в такому випадку  - це із низу даху, вибрати місце куди буде встановлюватись вікно. Після чого видалити на цьому місці утеплювач, якщо він там звичайно був. Ось тепер нам буде видна картина установлення вікна, тобто чи буде нам зручно поставити вікно, чи попадає воно нам між кроквами, чи потрібно доробляти дерев'яний конструктив.

Наступним етапом встановлення буде розбір покрівельного матеріалу. Як показує практика найскладніший матеріал, яким може бути покоритий дах при встановлені мансардного вікна - це металочерепиця та металопрофіль. В чому проблема при такому матеріалі, все у площині матеріалу. Досить добрий матеріал при розборі покрівлі - це керамічна черепиця, вона невеликого розміру та добре розбирається.

Встановивши раму вікна та оклад для вікна, монтажнику ще потрібно встановити назад покрівельний матеріал. Встановивши вікно ззовні монтажники ще мають впорядкувати нижню частину пирога покрівлі, тобто встановити утеплювач та пароізоляційну плівку.

Якщо мансардне приміщення із середини обкладене гіпсокартоном чи вагонкою, закрити отвір від вікна можна за допомогою фірмових відкосів, що кожен із виробників мансардних вікон пропонує до своєї продукції.

Встановлення аксесуарів на мансардні вікна.

Встановлення мансардних вікон

Серед аксесуарів, що можуть добоставлятися на вікно, досить популярними є сонцезахисні шторки. Шторки бувають двох видів: шторка на гачках та шторка на направляючих.

На забувайте, зараз діє акцію від німецького виробника РОТО : купуючи мансардне вікно Roto Designo R7 - ви отримуєте сонцезахисну шторку на гачках у подарунок. Мансардне вікно Roto Designo R7 - це вікно із піднятою віссю відкривання на висоті 3/4 від висоти вікна.

Також дуже популярним аксесуаром є - москітна сітка, котра буде захищати ваше помешкання від небажаних комах.

Ще один потрібним продукт що захистить вашу оселі від надмірного світла сонця - це сонцезахисний маркізет.

Не дуже популярним продуктом, але доволі потрібним являється  - зовнішні захисні ролокасети.

Встановлення мансардних вікон

Наші спеціалісти, що здобули свою репутацію у відомих виробників мансардних вікон, встановлять вам мансардні вікна та змонтують відповідні аксесуари та відкоси.

Замовляйте полуги із встановлення мансардних вікон у нас, і ми гарантуємо вам високий рівень послуг.

Сертифікований спеціаліст із встановлення мансардних вікон.

Кошлатий Валерій (098)484-65-65

Вхід

E-Mail:
Пароль:
Реєстрація Забули пароль?