(067)443-77-84
(067)340-71-64
(032)240-97-40

Енергозбереження та екологія від Факро

В період з 22.06.2015р. до 31.08.2015р. купуючи вікно FAKRO* розміром 78х98, 78х118, 78х140, 78х160 Ви отримуєте B подарунок** паропропускний комір XIT L2 відповідного до вікна розміру. Акція триває до вичерпання товарних запасів паропропускного коміру XIT L2. Акція діє на всій території України.

Паропропускний комір XIT L2

Паропропускний комір XIT L2 служить для швидкого і щільного поєднання вікна з площи- ною даху, забезпечує додаткову гідро- і термоізоляцію дахового вікна. Використання коміра XIT L2 дає можливість професійно і надійно уникнути містків холоду і таким чином значно збільшити ефективність опалення будинку.

До складу комплекту входить:

а) паропропускний комір з паропропускної мембрани EUROTOP L2

б) термоізоляційний матеріал – овеча вовна

Спеціальним чином оброблена вовна має оптимальну гус- тину і велику щільність, завдяки цьому забезпечує якнайкращу теплоізоляцію навколо вікна, а паропропускна мембрана слу- жить надійним гідробар’єром.

Характеристика термоізоляції з натуральної овечої вовни

• Має відповідну густину, велику пружність, а тому ідеально запо- внює щілини навколо вікна. Це універсальне рішення і на відміну від твердих, жорстких ізоляційних матеріалів, дозволяє утеплити дахове вікно незалежно від розміру монтажного отвору

• Забезпечує ефективну термоізоляцію навколо вікна (запобігає утворенню містків холоду, забезпечує додаткову термоізоляцію).

• Легка в роботі і формуванні.

• Натуральна і екологічна, без запаху, лагідна для шкіри, не подразнює очі.

Характеристика паропропускного коміра

• Забезпечує легке і правильне сполучення дахової плівки з вікном.

• Захищає від вологи термоізоляційний матеріал, розміщений навколо вікна.

• Можливість застосування для всіх розмірів вікон – навіть нестандартних. дахове вікно FAKRO разом з коміром XIT L2 – це високий рівень збереження теплоенергії, а отже менші раХунки за опалення!

* акція не поширюється на вікна FTS U2
** під подарунком мається на увазі можливість купівлі коміра XIT L2 за символіч-
ну ціну – 1грн.

Вхід

E-Mail:
Пароль:
Реєстрація Забули пароль?