(067)443-77-84
(067)340-71-64
(032)240-97-40

Керамічна дахівка

Керамічна черепиця зобов'язана своєю появою, в першу чергу, того, що людство навчилося обпалювати глину.

Керамічна дахівка застосовувалася ще в стародавньому Єгипті у 2-му тисячолітті до н.е. Керамічна дахівка швидко завоювала популярність по всьому світу, завдяки відносно простому способу виготовлення і чудовій якості. Сьогодні, гуляючи по найстарішим європейським містам, ми не перестаємо дивуватися чарівності дахів, на яких красується натуральна керамічна дахівка.

Керамічна дахівка користується загальним визнанням і в наші дні, незважаючи на величезний вибір покрівельних матеріалів - полімерних, бітумних, металевих, композитних і т.д. Можливо тому, що керамічна дахівка, навіть якщо не брати до уваги її якість, має якимось особливим шармом, який вона надає всьому будинку.

Переваги керамічної дахівки складають дуже довгий перелік. Керамічна дахівка дуже стійка до будь-яких погодних умов, має відмінні тепло-і звукоізоляційними властивостями. Натуральна керамічна дахівка не деформується і не ламається при перепадах температур, не змінює свій колір і фактуру під впливом інтенсивного сонячного випромінювання, має високу морозостійкість.

Керамічна дахівка - лідер з довготривалого терміну служби. Покрівля з натуральної керамічної дахівки, не вимагаючи ремонту, буде захищати будинок кілька десятиліть. Це абсолютно екологічно чистий, пожежобезпечний (не згорає, висока вогнестійкість) матеріал. За рахунок чудових декоративних якостей (великий вибір кольорів і форм), натуральна керамічна дахівка однаково добре виглядає як на відновлених будинках, що представляють історичну цінність, так і на новобудовах.

Сучасні виробники випускають широкий спектр добірних елементів, що сприяють якісної укладанні покрівлі з натуральної керамічної дахівки.

Експлуатаційні характеристики керамічної дахівки:

* Висока міцність на вигин
* Низьке вологопоглинання
* Водонепроникність.

Звернете увагу на наступні товари:

Рядова дахівка Creaton Balance

Рядова дахівка Creaton Balance

Вигідне співвідношення ціни і якості завдяки великому формату. Чітко виражені сполучні пази з великим діапазоном зміщення. Переваги в укладанні за рахунок трьох стабільних навісних виступів.

Рядова дахівка Creaton Premion

Рядова дахівка Creaton Premion

Максимальна стійкість виробів завдяки випалу до повного спікання. Повне профарбовування завдяки застосуванню технології Кераліс. Схил даху до 10 *. Відповідає оптимальним технічним умовам.

Рядова дахівка Creaton Rapido

Рядова дахівка Creaton Rapido

Виразна традиційна модель мегаформату. Надзвичайна гнучкість завдяки великій зоні зсуву розміром 30 мм. Привабливе співвідношення ціни і якості завдяки малій витраті 8,3 шт/м2.

Вхід

E-Mail:
Пароль:
Реєстрація Забули пароль?