(067)443-77-84
(067)340-71-64
(032)240-97-40

Металодахівка

Рифлений лист з оцинкованої, мідної або алюмоцинкованої сталі з багатошаровим декоративним і захисним покриттям є металочерепицею. Цей матеріал використовують з кінця 60-х років ХХ століття практично в кліматичних зонах всієї планети починаючи Скандинавією і закінчуючи південною частиною Африки. Металочерепиця в Україні з'явилася не так давно, але дуже швидко зайняла перші позиції.

Металочерепиця - матеріал і покриття

Металочерепицю розрізняють за формою профілю (висотою і шириною хвилі, малюнком і т.д.), за типом полімерного покриття і колірній гаммі.

Загальна товщина (у розрахунок беруть метал + покриття) різноманітних видів металочерепиці може бути різною починаючи від 0,37 і до 0,85 мм, вага одного м2 становить близько 5 кг.

До складу покриття зовнішньої сторони сталевого листа обов'язково повинен входити пасивуючий шар, грунтовка і полімерне покриття. Як полімерне покриття застосовують акрил, поліестер, пластізол, пурал, PVDF. У результаті багатошарове полімерне покриття може бути різноманітних кольорів.

Існують ситуації коли металочерепиця може мати дефекти. Найпоширеніший з них - відсутність пасивуючого шару або грунтовки на аркуші металочерепиці. У результаті полімерне покриття, яке є і декоративним, слугує не більше 1-3 років.

Профілювання металочерепиці

Профілювання металочерепиці визначає зовнішній вигляд даху. Металочерепиця може мати симетричний або асиметричний профіль, що впливає не тільки на дизайн, але і на технічні вимоги з монтажу, наприклад, визначає крок обрешітки.

Кожному профілю привласнюють торгову назву, наприклад, «Класік», «Стандарт», «Тігла». В основному металочерепиця своєю формою імітує натуральну керемічну черепицю.

Застосування металочерепиці

Металочерепицю використовують як при будівництві нових будівель, так і при реконструкції старих. Особливо добре металочерепиця виглядає на дахах малоповерхових будинків, на об'єктах малих архітектурних форм.

Мінімальний кут нахилу даху для використання металочерепиці не менше 12 °.

Якщо планується використання металочерепиці на дахах складних форм, то необхідно враховувати той факт що можлива велика витрата цього матеріалу, листи металочерепиці доводиться різати, і якщо немає можливості використовувати обрізаний шматок металочерепиці то це призведе до великої кількості відходів.

Як вибрати металочерепицю

Плануючи придбати металочерепицю, важливо з'ясувати, чи пропонує виробник аксесуари та комплектуючі для покрівлі - торцеві, карнизні, конькові планки, гвинти-саморізи та інше. Асортимент пропонованих виробів повинен бути повним, щоб можна було виконати покрівлю будь-якої геометрії та складності. Потрібно бути уважним, тому що якщо Ви будуте використовувати дорогу металочерепицю, то це вимагає таких же аксесуарів. Не варто економити на фірмових саморізах або дешевій підпокрівельній плівці. Адже завдання стоїть покрити дах не на кілька років, а на кілька десятиліть і металочерепиця це цілком дозволяє.

Купуючи металочерепицю, необхідно розрізняти строк служби і термін гарантії. Мінімальним гарантійним терміном вважається період 10 років, а термін слугування металочерепиці на даху становить, щонайменше 40 років. Це як раз той час, протягом якого металочерепиця виконує свою основну функцію - захист будівлі від різних атмосферних впливів.

Звернете увагу на наступні товари:

Металопрофіль Arcerol глянцевий ТП-14

Металопрофіль Arcerol глянцевий ТП-14

Металопрофіль класичного вигляду з металу виробництва концерну Арцелор (Польща), товщина металу 0.5мм.

Металопрофіль Arcerol матовий ТП-14 обернений

Металопрофіль Arcerol матовий ТП-14 обернений

Металопрофіль класичного вигляду з металу виробництва концерну Арцелор (Бельгія), товщина металу 0.5мм.

Металопрофіль ThyssenKrupp матовий ТП-14

Металопрофіль ThyssenKrupp матовий ТП-14

Металопрофіль класичного вигляду з металу виробництва концерну Тиссенкрупп (Німеччина), товщина металу 0.5мм.

Вхід

E-Mail:
Пароль:
Реєстрація Забули пароль?