(067)443-77-84
(067)340-71-64
(032)240-97-40

Як правильно визначитись із вибором мансардного вікна.

Мова піде не про переваги та недоліки, а про типи відкривання вікон. Практично продукція основних передових виробників дахових вікон, таких як Roto, Velux, Fakro мало чим відрізняється в розумінні типів відкривання. Наприклад, німецький виробник Рото продукує вікна трьох основних серій, які відрізняються по типу відкривання, а саме вікна Roto R4 із центральною віссю відкривання

 

Мансардное окно Roto R4

вікна Roto R7 із піднятою віссю відкривання на 2/3 від висоти вікна

 

Мансардное окно Roto R7

та вікна серії R8 з двома осями відкривання (перше положення ручки це відкривання по верхній осі, а друге це відкривання на 2/3 від висоти вікна).

 

Мансардное окно Roto R8

Наступний виробник про діяльність якого хочу коротко розповісти, це Velux (Велюкс) Данія. Характерною ознакою дахових вікон Велюкс за якою відразу впізнається цей виробник це верхня ручка відкривання перше положення якої відкриває вентиляційний клапан, а друге відкриває власне стулку вікна. Велюкс зосередив свою діяльність на виробництві вікон двох типів відкривання. Моделі вікон в назву яких входить таке кодове позначення, як GZL, GGL та GGU відкриваються по центральній осі,

 

Мансардное окно Velux GGL

а вікна із позначенням GPL або GPU являють собою вікна із комбінованим відкриванням по верхній та середній осях (верхня ручка відкриває вікно по середній осі, а нижня по верхній).

 

Мансардное окно Velux GPL

Третій виробник, це Fakro (Факро) Польща. Так само, як і Рото основний напрямок виробництва це вікна трьох типів відкривання: середня вісь (FT_) і піднята вісь (FY_), а також вікна із подвійним відкриванням (FP_) де перемикання типу відкривання відбувається за допомогою спеціального перемикача розташованого на лівій стінці рами вікна. Для перемикання і зміни типу відкривання вікна, необхідно з початку відкрити вікно, змінити положення перемикача таким чином вікно наступного разу відкриється по іншій осі після того, як його закрити і відкрити знову.

Вхід

E-Mail:
Пароль:
Реєстрація Забули пароль?