(067)443-77-84
(067)340-71-64
(032)240-97-40

Захист деревини Lignofix Stabil

Товарів в даній категорії: 5 наступнийостанній
ID товару 419
Виробник:
Версія для друку Версія для друку
Поставити питання про товар Поставити питання
Номенклатура Lignofix Stabil:
Безколірний Безколірний
БезколірнийБезколірний

Упакування: 0,5 кг 1 кг 5 кг 10 кг 45 кг

Зелений Зелений
ЗеленийЗелений

Упакування: 1 кг 5 кг 10 кг 45 кг

Коричневий Коричневий
КоричневийКоричневий

Упакування: 1 кг 5 кг 10 кг 45 кг

Опис
Відгуки

Товар був доданий в наш каталог Середа, 04 Травня 2011

безбарвний, зелений, коричневий

Lignofix Stabil (концентрат) 100% стійкий до вимивання професійний захист нової деревини призначений для поверхневої пропитки нової деревини, що використовується в інтер'єрах та екстер'єрах без прямого тривалого контакту з землею, з метою профілактичного захисту деревини від дереворуйнівних комах, дереворуйнівних та деревозабарвлюючих грибків та плісняви, а також для захисту кладки та штукатурки від прорастання грибків. Продукт має найбільшу стійкість до вимивання дощовою водою, що робить його ідеально придатним для обробки деревини в екстер'єрах.

Інструкція по застосуванню: Розбавити концентрат водою, як це вказано в таблиці, та наносити розчин на ретельно очищену поверхню деревини методом фарбування, розпилення, занурення або змочування при температурі повітря від +5°С до +35°С. Уражену дереворуйнівними грибками частину деревини видалити, включаючи не меньш як 0,5 м здорової деревини від краю помітного ураження та замінити її новою. У випадку ураження кладки, видаліть штукатурку, ретельно очистіть від спор, кладку обпаліть пальником і для профілактики обробіть засобом.

Увага: При роботі із засобом не допускати контакту з дифузною плівкою, після висихання контакт можливий. Виробник не несе відповідальності за наслідки неправильного використання засобу.

Склад: 150 г/кг алкілбензилдиметиламоній-хлорид, 5 г/кг тебуконазол, 5 г/кг пропиконазол, 7 г/кг IPBC, 1 г/кг циперметрин, 0,2 г/кг феноксикарб.

Зберігання: В оригінальній, щільно закритій тарі в недосяжних для дітей місцях, окремо від продуктів харчування, напоїв та кормів, при температурі від +5°С до +25°С. Короткочасне замерзання не впливає на властивості засобу.

Міри безпеки: Використовувати засоби індивідуального захисту органів дихання, шкіри рук та очей. Не застосовувати засіб для деревини, що має прямий контакт з продуктами харчування, кормами та питною водою, а також для обробки деревини, що використовується для виготовлення дитячих товарів та іграшок. Використовувати засіб тільки за прямим призначенням.

Розхід: 1 кг концентрату на обробку до 50 м² дерев'яної поверхні при розведенні 1 : 9 водою.


Ваш відгук може бути першим.

Вхід

E-Mail:
Пароль:
Реєстрація Забули пароль?