(067)443-77-84
(067)340-71-64
(032)240-97-40

Захист деревини Lignofix E-Profi

Товарів в даній категорії: 5 попереднійнаступнийостанній
ID товару 422
Виробник:
Версія для друку Версія для друку
Поставити питання про товар Поставити питання
Номенклатура Lignofix E-Profi:
Безколірний Безколірний
БезколірнийБезколірний

Упакування: 0,5 кг 1 кг 5 кг 10 кг 45 кг

Зелений Зелений
ЗеленийЗелений

Упакування: 1 кг 5 кг 10 кг 45 кг

Коричневий Коричневий
КоричневийКоричневий

Упакування: 1 кг 5 кг 10 кг 45 кг

Опис
Відгуки

Товар був доданий в наш каталог Середа, 04 Травня 2011

безбарвний, зелений, коричневий

Lignofix E-Profi (концентрат) професійний захист нової деревини засіб для профілактичного захисту деревини від дереворуйнівних комах, дереворуйнівних грибків та плісняви. Матеріал використовується для поверхневої пропитки нової деревини в інтер'єрах та екстер'єрах без прямого тривалого контакту з землею, з метою профілактичного захисту деревини від дереворуйнівних комах, дереворуйнівних грибків та плісняви, а також для захисту кладки та штукатурки від прорастання дереворуйнівних грибків.

Інструкція по застосуванню: Після розведення концентрату водою, розчин наносити на ретельно очищену поверхню деревини методом фарбування, розпилення (можливо - садовим розпилювачем) або змочування при температурі повітря від +5°С до +35°С. Уражену дереворуйнівними грибками частину деревини видалити, включаючи не меньш 0,5м здорової деревини від краю помітного ураження та замінити її новою.

Увага: При використанні безбарвної модифікації засобу, може відбуватись незначне пожовтіння деревини, необхідно опробувати! При роботі із засобом не допускати контакту з диффузною плівкою, після висихання контакт можливий. Виробник не несе відповідальності за наслідки неправильного використання засобу.

Склад: 200 г/кг алкілбензилдиметиламмоній-хлорид, 200 г/кг борна кислота, 0,5 г/кг феноксикарб.

Зберігання: В оригінальній, щільно закритій тарі в недоступних для дітей місцях, окремо від продуктів харчування, напоїв та кормів, при температурі від +5°С до +25°С. Короткочасне замерзання не впливає на властивості засобу.

Міри безпеки: Використовувати засоби індивідуального захисту органів дихання, шкіри рук та очей. Не застосовувати засіб для деревини, що має прямий контакт з продуктами харчування, кормами та питною водою, а також для обробки деревини, що використовується для виробництва дитячих товарів та іграшок. Використовувати засіб тільки за прямим призначенням.

Розхід: 1 кг концентрату на обробку до 50 м² дерев'яної поверхні


Ваш відгук може бути першим.

Вхід

E-Mail:
Пароль:
Реєстрація Забули пароль?