(067)443-77-84
(067)340-71-64
(032)240-97-40

Захист деревини Lignofix Umi To

Товарів в даній категорії: 5 першийпопереднійнаступнийостанній
ID товару 423
Виробник:
Версія для друку Версія для друку
Поставити питання про товар Поставити питання
Номенклатура Lignofix Umi To:
Безколірний Безколірний
БезколірнийБезколірний

Упакування: 1 кг 5 кг

Зелений Зелений
ЗеленийЗелений

Упакування: 1 кг 5 кг

Коричневий Коричневий
КоричневийКоричневий

Упакування: 1 кг 5 кг

Опис
Відгуки

Товар був доданий в наш каталог Середа, 04 Травня 2011

безбарвний, зелений, коричневий

Lignofix UMI TO (концентрат) захист нової деревинизасіб з профілактичною дією проти дереворуйнівних комах, дереворуйнівних грибків та плісняви для поверхневого просочення деревини в інтер’єрах (напр. дахові конструкції, підлога) та в екстер’єрах без прямого тривалого контакту з землею (напр. підшивка дахів, дерев'яні будови, огорожі) а також для захисту кладки та штукатурки від проростання дереворуйнівних грибків. Засіб не можна застосовувати для деревини, що має прямий контакт з продуктами харчування, кормами та питною водою, а також деревини, що використовується для виробництва дитячих товарів та іграшок.

Інструкція по застосуванню: Після розведення застосовуйте покриття пензлем, напиленням або змочуванням на ретельно очищену деревину. Деревину, що уражена дереворуйнівними грибами видаліть до відстані мінімально 0,5 м від краю видимого ураження та замініть її новою.

Склад: 90 г/кг алкилбензилдиметиламонію-хлорид, 27 г/кг борної кислоти, 0,5 г/кг циперметрин, 0,1 г/кг феноксикарб.

Складування: в оригінальній щільно закритій тарі, окремо від харчових продуктів, напоїв та кормів, при температурі від +5 °C до +25 °C. Короткотривале замерзання не впливає на властивості засобу.

Зауваження: При застосуванні засобу запобігайте контакту з дифузною плівкою, при висиханні контакт можливий. Наведена інформація стосується і кольорової модифікації засобу.Виробник не несе відповідальності за наслідки, спричинені неправильним застосуванням засобу.

Розхід: 1 кг концентрату на обробку до 25 м.кв дерев’яної поверхні


Ваш відгук може бути першим.

Вхід

E-Mail:
Пароль:
Реєстрація Забули пароль?