(067)443-77-84
(067)340-71-64
(032)240-97-40

Захист деревини Lignofix TOP

Товарів в даній категорії: 5 першийпопереднійнаступний
ID товару 424
Виробник:
Версія для друку Версія для друку
Поставити питання про товар Поставити питання
Опис
Відгуки

Товар був доданий в наш каталог Середа, 04 Травня 2011

безбарвний

Lignofix TOP (концентрат) ідеальний довготривалий захист нової та старої деревини Високоефективний засіб з профілактичною та ліквідуючою дією проти дереворуйнівних комах та яскраво вираженим профілактичним ефектом проти дереворуйнівних та деревозабарвлюючих грибків та плісняви.

Призначений для поверхневої пропитки нової та старої деревини в інтер'єрах та екстер'єрах без прямого тривалого контакту деревини з землею, а також для захисту кладки та штукатурки від проростання дереворуйнівних грибків. Препарат має найбільшу стійкість до вимивання дощовою водою, що робить ефективним його застосування в екстер'єрах.

Інструкція по застосуванню: Для профілактичної обробки розведіть концентрат водою або спиртом, як це вказано в таблиці і наносіть розчин пензлем, розпиленням або зануренням на ретельно очищену поверхню деревини при температурі повітря від +5°C до 35°С. Якщо деревина вже уражена дереворуйнівним грибком, видаліть уражену частину, включаючи не менш 0,5м здорової деревини від краю помітного ураження та замініть її новою. Коли уражена дереворуйнівним грибком ділянка повністю не може бути замінена, проведіть її санацію: видаліть верхню уражену частину деревини механічним способом (сокирою, рубанком) до здорової деревини; по всій площі ураження, включаючи 0,5 м в різні боки від центру місця ураження, з інтервалами 8 см висвердліть отвори діаметром 3-4 мм на глибину до 3/4 товщини матеріалу що обробляється; в зроблені отвори шприцем введіть розчин препарату, розведений в пропорції 1:9; після всмоктування розчину ін'єкції повторіть. У випадку ураження деревини жуком, введіть шприцем розчин в наявні помітні порожнини, утворені личинками жуків-древоточців. Якщо уражена цегляна або кам'яна кладка, видаліть штукатурку, зачистіть шви, обробіть кладку пальником та проведіть обробку препаратом (1 етап – ін'єктаж, 2 етап – нанесення пензлем, валіком або розпиленням).

Склад: 5 г/кг флуфеноксурон, 1 г/кг феноксикарб, 60 г/кг пропиконазол, 60 г/кг IPBC, 20 г / кг перметрин.

Зберігання: в оригінальній, щільно закритій упаковці в недоступних для дітей місцях, окремо від продуктів харчування, напоїв та кормів для тварин, при температурі від +5°C до +30°C. Не заморожувати.

Міри безпеки: Використовувати засоби індивідуального захисту органів дихання, шкіри рук та очей. Не застосовувати засіб для деревини, що має прямий контакт з продуктами харчування, кормами та питною водою, а також для обробки деревини, що використовується для виготовлення дитячих товарів та іграшок. Використовувати засіб тільки за прямим призначенням.

Розхід: 1 кг концентрату на обробку до 100 м2 дерев’яної поверхні


Ваш відгук може бути першим.

Вхід

E-Mail:
Пароль:
Реєстрація Забули пароль?