(067)443-77-84
(067)340-71-64
(032)240-97-40

Захист деревини Lignofix TOP-Profi

Товарів в даній категорії: 5 першийпопередній
ID товару 425
Виробник:
Версія для друку Версія для друку
Поставити питання про товар Поставити питання
Опис
Відгуки

Товар був доданий в наш каталог Середа, 04 Травня 2011

безбарвний

Lignofix ToP-Profi Рідкий засіб з профілактичною та ліквідуючою дією від дереворуйнівних комах, профілактичною дією від дереворуйнівних та деревозбарвлюючих грибків та плісняви. Призначений для поверхневої пропитки деревини в інтер'єрах та в екстер'єрах без прямого тривалого контакту деревини з землею, а також для захисту кладки та штукатурки від проростання дерево руйнівних грибків.

Типове позначення: Fb, P, B, lp, 1, 2, 3, S в тому числі ліквідуюча дія на дереворуйнівних комах

Інструкція по застосувванню: Після розведення засобу як це вказано в таблиці, нанесіть розчин пензлем, розпиленням чи зануренням на ретельно очищену поверхню деревини при температурі повітря від +5°C до 35°С. Якщо деревина вже уражена дереворуйнівним грибком, видаліть уражену частину, включаючи не менш 0,5 м здорової деревини від краю помітного ураження та замініть її новою. У випадку ураження цегляної або кам’яної кладки - видаліть штукатурку, зачистіть шви, кладку обпаліть пальником та обробіть засобом Lignofix TOP-Profi від виробника STACHEMA KOLIN. Виробник не несе відповідальності за наслідки неправильного використання засобу.

Склад: 1,2 г/кг флуфеноксурон, 0,3 г/кг феноксикарб, 15 г/кг пропиконазол, 15 г/кг IPBC, 5 г / кг перметрин.

Зберігання: в оригинальній, щільно закритій упаковці в недосяжних для дітей місцях, окремо від продуктів харчування, напоїв та кормів для тварин при температурі від +5°C до +25°C. Берегти від морозу.

Розхід: 1 кг концентрату на 25 м2 при розведенні 1:4


Ваш відгук може бути першим.

Вхід

E-Mail:
Пароль:
Реєстрація Забули пароль?