(067)443-77-84
(067)340-71-64
(032)240-97-40

Як правильно утепляти мансардне приміщення

74 x 140 Roto Designo R7 WD кровельное деревянное окноНадзвичайно важливо, для того, щоб мансардний поверх мав хороший для життя мікроклімат. З цією метою слід обачно віднестися до тем утеплення даху. Занадто мало зробити вибір на високоякісні матеріали, підходяще, ще дотриматися спецтехнології їх викладення. Розглянемо конкретніше, що виявляє з себе утеплення мансарди. Перерахування шарів стане йти від внутрішнього до зовнішнього.

Зсередини здійснюється покрівельна обробка. В першу чергу для цих цілей в хід йде лист гіпсокартонний. Але можливо і подругою будь-який відповідний цілям матеріал.

Вже після нього йде пароізоляційний шар. Кращим матеріалом для конструювання поточного шару видається плівка з поліетилену, яка налічує повноту 200 мікрометрів. Шар дуже важливий, тому, що якщо ви вирішите обійтися в його відсутність, то з внутрішньої сторони даху стане випадати конденсат. І врешті-решт вона простенький зруйнується.   Кращим варіантом викладення плівки стане 15-ти сантиметрове нахльостування. Місця життя, де шари плівки стикуються один з одним, а ще примикають до стін, мають необхідність в додатковому захисті щоб уникнути попадання пари. Тут слід застосовувати специфічні стрічки ущільнювачів, які створять відмінний бар'єр.

У слід за пароізоляцією йде теплоізоляція. Кращим варіантом стануть мінеральна вата або ж скловата. Справжні матеріали володіють піднесеною звукоізоляцією і зовсім не забезпечують горіння. Бувають у формі рулонів і плит. Застосовують довільні.

Якщо вирішите укладати плити, то дізнавайтеся, що їх широта зобов'язана відповідати відстані поміж кроквами. А раз повнота утепляючої плити стане більше, ніж висота перерізу крокв, то для вирішення цього питання категоричні не дозволено здавлювати утеплювач. Для того, щоб усунути проблему слід наростити висоту перерізу крокв.

Вже після теплоізоляційного шару укладаються гідроізоляційні матерії. Для проведення завдання гідроізоляції блискуче підійде поліетиленова або полипропиленовая пленочка. Шар формується щоб запобігти намоканню утеплювача.   Якщо ви не розраховуєте приймати на озброєння для покриття покрівлі матеріали, які міцно примикають до гідроізоляційного шару, а розраховуєте укладати черепицю або профільний лист, то прийнятніше приймати на озброєння антиконденсатну плівку. Тому, що на справжніх покрівельних покриттях цілком вірогідне те, що вилазить конденсату.   

І, врешті-решт, завершальний шар - засадниче покриття покрівлі. Тут зможе пристосовуватися будь-який покрівельний матеріал виходячи з вашого смаку.

Высококачесвенная і стійка установка вікон у Львові позбавить вас від вірогідних проблем в наступній експлуатації.

Вхід

E-Mail:
Пароль:
Реєстрація Забули пароль?